رویه های ارسال سفارشات

ارسال سفارشات ثبت شده در وبسایت تاپ سیستم به روش های مختلفی انجام می‌شود. شما مشتری گرامی هنگام ثبت سفارش، در صفحه تسویه حساب نوع ارسال کالای خود را انتخاب می‌کنید و سپس همکاران ما با توجه به انتخاب شما مراحل پردازش و ارسال کالا را انجام خواهند داد.

سفارشات شهر تهران قابل ارسال با روش های پیک موتوری، ارسال با تیپاکس و ارسال با پست و همچنین دریافت حضوری در دفتر فروش است.

در صورت انتخاب روش پیک موتوری یا دریافت حضوری در دفتر فروش، سفارش هایی که تا ساعت 18:30 دقیقه روز های کاری بر روی سایت ثبت شوند در همان روز پردازش و ارسال می‌شوند. در غیر این صورت سفارش شما در اولین روز کاری بعد ارسال خواهد شد.

ارسال سفارشات به دیگر استان ها یا شهرستان های استان تهران با سرویس پست یا تیپاکس انجام می‌شود.

تمامی سفارشاتی که تا ساعت 16:30 دقیقه روز های کاری بر روی سایت ثبت بشوند در همان روز پردازش و به پست یا تیپاکس تحویل داده می‌شوند. در غیر این صورت در اولین روز کاری بعد کالای شما به پست یا تیپاکس تحویل داده می‌شود. از زمان تحویل کالا به پست یا تیپاکس پس از 24 تا 72 ساعت کاری سفارش شما به دستتان خواهد رسید.

در صورتی که درخواست ارسال فوری کالا با سرویس هایی نظیر الوپیک یا اسنپ باکس را دارید، می‌توانید از طریق تماس با پشتیبانی و یا از طریق پشتیبانی آنلاین این درخواست را ثبت کنید. لطفا توجه داشته باشید که برای استفاده از این روش باید مبلغ فاکتور را به صورت آنلاین پرداخت کرده باشید و هزینه پیک نیز در مقصد از شما دریافت خواهد شد.

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه