سویچ شبکه مدیریتی سیسکو WS-C3560G-48TS-S

دسته:
امتیازدهی 0 از 5 در 1 امتیازدهی مشتری
خرید محصول سویچ شبکه مدیریتی سیسکو WS-C3560G-48TS-S

قیمت: تومان ۱۷,۰۰۰,۰۰۰

از شما بابت همکاری متشکریم... آیا از قیمت های ما رضایت دارید؟
توضیحات

سویچ شبکه

 

دسته محصولات پرمصرف و پر فروشی می باشد که بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفته شده است. این مدل از سوئیچ شبکه در ابعاد 44*445*409 میلیمتر و با وزن 4.8

کیلوگرم در بازار عرضه شده است و یک سوئیچ باکیفیت بوده که در لایه سوم شبکه عملکرد بسته ها را مدیریت می کند.

این سوئیچ می تواند 12 هزار Node را تحت پوشش خود قرار دهد و به هر یک از آن ها آی پی اختصاصی مختص می دهد. در وقعه سوئیچ می تواند ارتباط بین تجهیزات شبکه مانند روتر، مودم، پرینتر و

دیگر دستگاه ها را برقرار کند. این دستگاه با شبکه های مجازی VLANs نیز سازگاری دارد و می تواند 1024 شبکه مجازی با حداکثر 4 هزار آیدی را پشتیبانی کند.

 

Cisco WS-C3560G-48TS-S 48Port Switch

 

Stacking در سوئیچ سیسکو Catalyst 3560G-48TS-S :

 

سوئیچ شبکه سیسکو سازگار با پروتکل های RIP-1, RIP-2, HSRP, static IP routing, RIPng و پروتکل های مدیریتی SNMP 1, SNMP 2, RMON 1, RMON 2, RMON 3, RMON 9, Telnet, SNMP 3,

SNMP 2c, TFTP, SSH, CLI می باشد.

ویژگی Stacking این دستگاه می تواند از حداکثر 9 سوئیچ پشتیبانی کند و این سوئیچ ها را می توانید با کابل های نیم تا سه متری به یکدیگر متصل کنید. Stack کردن سوئیچ ها باعث ارتقای پورت و

سرعت در شبکه می شود و شما می توانید تعداد دستگاه های بیشتری را پشتیبانی کنید.

نکته مهم در استک کرده دستگاه، هم سری بودن مدل آن ها می باشد یعنی شما برای سوئیچ مدل WS-C3560G-48TS-S فقط می توانید سوئیچ های سری Catalyst 3560G را با یکدیگر Stack کنید.

سوئیچ سیسکو 48 پورت WS-C3560G-48TS-S

ساختار سوئیچ Cisco WS-C3560G-48TS-S :

سوئیچ شبکه Cisco مدل WS-C3560G-48TS-S از 48 پورت اترنت RJ-45، چهار پورت SFP، یک پورت کنسول در جلوی دستگاه بهره می برد که برای متصل کردن دستگاه های مختلف استفاده می شود.

همچنین برای پورت های فیبر نوری این دستگاه می توانید با توجه به نیاز خود ماژول تهیه کنید و پهنای باند و سرعت انتقال اطلاعات خود را ارتقا دهید. چراغ های LED این سوئیچ نیز می تواند وضعیت

های Port status, link activity, port transmission speed, port duplex mode, power, system را برای شما به نمایش بگذارد. منبع تغذیه به کار برای سوئیچ 48 پورت سیسکو از برق AC با ولتاژ 100 تا

240 ولت تغذیه می کند و توان مصرفی برابر با 75 وات دارد.

 

سویچ شبکه

 

مشخصات فنی سوئیچ سیسکو مدیریتی 48 پورت C3560G-48TS-S :

  • ابعاد : 44*445*409 میلیمتر
  • وزن : 4.8 کیلوگرم
  • پورت :
    • 48×10/100/1000Base-T- RJ-45
    • 4x SFP Port
    • 1xConsole RJ-45 port
    • 1xAC power Connector
    • 1xRPS Connector
    • Stack Connector
  • حافظه DRAM : برابر با 128MB
  • حافظه فلش : 64MB
  • پهنای باند Swiching : برابر با 32Gbps
  • پهنای باند Forwarding : برابر با 16Gbps
  • قابلیت Stack : حداکثر 9 سوئیچ
  • Packet ارسالی : 38.7Mpps
  • مک آدرس : 12K
  • پروتکل : RIP-1, RIP-2, HSRP, static IP routing, RIPng

 

منبع : برند سیسکو

 

مشخصات

مشخصات

گارانتی

شرکتی

برند

CISCO

مدل محصول

WS-C3560G-48TS-S

سری سوئیچ

3560

لایه عملکرد

لایه 3

تعداد پورت

48

ظرفیت سوئیچ

32Gbps

نرخ ارسال پکتهای دیتا

38.7Mpps

حافظه رم

128MB

حافظه فلش

32MB

پورت کنسول

RJ45

توان مصرفی

123W

استاندارد ها

1000BASE-CWDM SFP 1470 nm, 1000BASE-CWDM SFP 1490 nm, 1000BASE-CWDM SFP 1510 nm, 1000BASE-CWDM SFP 1530 nm, 1000BASE-CWDM SFP 1550 nm, 1000BASE-CWDM SFP 1570 nm, 1000BASE-CWDM SFP 1590 nm, 1000BASE-CWDM SFP 1610 nm, 1000BASE-LX/LH, 1000BASE-SX, 1000BASE-X (SFP), 1000BASE-ZX, 100BASE-TX, 100BASE-TX and 1000BASE-T ports, and v3, IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol, IEEE 802.1p CoS Prioritization, IEEE 802.1Q VLAN, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3 10BASE-T specification, IEEE 802.3ab 1000BASE-T specification, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3u 100BASE-TX specification, IEEE 802.3z 1000BASE-X, RMON I and II standards, SNMP v1, v2c

وضعیت دستگاه

Refurbished-original

نوع قرار گیری دستگاه

رکمونت

ابعاد دستگاه

Depth : 40.9cm Height : 4.4cm Width : 44.5cm

وزن

6.4kg

نظرات
شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، از طریق دکمه زیر اقدام نمایید. اگر این محصول را قبلا از تاپ سیستم ایران خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

دیگران را با نوشتن نظرات خود، برای انتخاب این محصول راهنمایی کنید.

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید.

نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید.

بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید.

به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

پرسش و پاسخ

شما نیز میتوانید سوالات خود را ثبت کنید!

اگر سوالی در مورد محصول دارید از این قسمت بپرسید!

سفارش از طریق Whatsapp

قیمت محصول:
تومان ۱۷,۰۰۰,۰۰۰